Hakkımızda

KOCATEPE YEMEK – TABLDO T CATERING Sulu yemek ekibi olarak 5 yılı aşkın süredir seçin ahçı, yardımcı, servis elemanı kadromuzla çeşitli sektörlere tabldot, tek tek servis ve taşıma yemek olarak hizmet vermekteyiz.

5 Kişi ve üzeri yemek servisi yapmaktayız.

Ayrıca KINA GECESİ, DÜĞÜN, NİŞAN, ASKER UĞURLAMASI, MEVLÜT YEMEĞİ, CENAZE YEMEĞİ gibi toplu  yemek organizasyonları da yapmaktayız.

Gerekli hallerde işyerlerine mutfak kurmaktayız. (Masa, sandalye, benvari gibi malzemeler koyarak elemanlarla dağıtım yapabiliriz.

Ahçı ve mutfak kadromuz deneyimli ve tecrübeli personellerden olup yemek yediğimiz yerlerden beğeni ve takdir kazanmaktayız. Yaptığımız hizmetler arasında çok çeşitli çorba türleri, tencere, fırın yemekleri, ızgara olarak, köfte tavuk şiş, külbastı gibi kebap türleri de vardır.

Hemen hemen 30 gün 30 değişik yemek çıkmaktadır.

Her gün 4 çeşit tabldot yemeği her kesime hitap etmek üzere özenle hazırlanır. Müşteri portföyümüzün içinde Doktorlar, Öğretmenler, Sağlık personellir, Muhasebeci, Sigortacı, Eczane, İnşaat sektörü gibi her kesimden müşterilerimize hitap etmekteyiz.

4 Çeşit Tabldot olarak

1- Çorba (7 gün 7 değişik çorba)

2- Yardımcı yemek (Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna, Patates ......)

3- Ana Yemek (30 gün değişik olarak haftada 3 adet et yemeği çıkar 2 defa beyaz et 1 defa Kırmızı et çıkar)

4- Olarak yemeğin türüne göre (Ayran, Yoğurt, Tatlı, Salata, Ezme ......) gibi hizmet sunmaktayız.

Sulu yemekte zengin çeşitlerimizle mevsimine göre toplu ve tek, tek yemek hizmeti vermekteyiz.  Gerekli olduğunda yerinde yemek, anlaşmalı yemek, (sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, kumanya gibi hizmetlerimizde vardır.

Çıkardığımız yemekler her kesime hitap etmektedir. (Müdür, Fabrika Sahibi, Muhasebeciler, Öğretmenler, Bankacılar, İnşaat İşçileri, Esnaf, Matbaalar gibi her kesime hitap edebilme yeteneğimiz vardır.

Saygılarımızla

Turgay Gürevin